ONS TEAM

Welkom bij the Human Experience Company

Wij zijn het Starcom team

Wij hebben passie voor merken, mensen & communicatie
Wij geloven in Human Experiences
Wij werken met mooie merken en prachtige projecten
Wij zijn trots op wat we doen

Wij zijn de Stars of Starcom

arrow

Edwin Beijer

Chief Strategy Officer
close
Edwin.beijer@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018926


M: +31 (0)6 29594804

arrow

Jasper Lamers

Business Director
close
Jasper.lamers@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018912


M: +31 (0)6 27827121

arrow

Wendy Ravensbergen

Business Director
close
Wendy.ravensbergen@starcom.nl

T: +31 (0)20 3018947


M: +31 (0)6 34594693

arrow

Monique Jansen

Management Assistant & HR
close
monique.jansen@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018915


M: +31 (0)6 28883875

arrow

Gordana Micic

Financial Manager
close
Gordana.micic@starcom.nl
arrow

Sonja Breure

Junior Connection Manager
close
Sonja.breure@starcom.nl
arrow

Sabine Poort

Branded Content Director
close
Sabine.poort@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018911


M: +31 (0)6 4826 2475

arrow

Samantha Catsburg

Connections Director
close
Samantha.catsburg@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 38


M: +31 (0)6 8186 0142

arrow

Baukje Weda

Sr. Connections Manager
close
Baukje.weda@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018932

arrow

Manon Bes

Operations Director
close
Manon.bes@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018916


M: +31 (0)6 38082226

arrow

Rik Mulder

Sr. Digital Connections Consultant
close
Rik.mulder@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 19


M: +31 (0)6 8133 6054

arrow

Aletta den Houting

Media Executive
close
Aletta.den.Houting@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018936


arrow

Nancy van Langelaar

Operations Director
close
nancy.vanlangelaar
@liquidthread.com


T: +31 (0)20 3018983


M: +31 (0)6 81336066

arrow

Maaike de Vries

Insights & Data Director
close
Maaike.de.vries@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018973

arrow

Wouter Martens

Business & Data Solutions Consultant
close
Wouter.martens@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 43


arrow

Marianne Kleine Staarman

AV Connections Director
close
Marianne.kleinestaarman@starcom.nl
arrow

Roel Tuin

Creative Developer
close
roel.tuin@liquidthread.com


T: +31 (0)20 3018940


M: +31 (0)6 38082208

arrow

Caitlin Graham

Global Account Director
close
Caitlin.graham@starcom.nl


T: +31 020 301 89 00


M: +31 638 08 22 38

arrow

Rob de Greeuw

Sr. Digital Connections Consultant
close
Rob.de.greeuw@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018993

arrow

Sander Geerling

Sr. Insights & Data Consultant
close
Sander.geerling@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018995

arrow

Saskia Koopman

Search Director
close
Saskia.koopman@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 953

arrow

Bram Molenaar

Digital Connections Consultant
close
Bram.molenaar@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 8990

arrow

Chantal Biesheuvel

Social Connections Consultant
close
Chantal.biesheuvel@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 8987

arrow

Alexa Sanford

Business Integration Data Analist
close
Alexa.sanford@starcom.nl
arrow

Abderrahim Boujghagh

Financieel Medewerker
close
Abderrahim.boujghagh@starcom.nl

arrow

Kelly de Wendt

Jr. AV Connections Consultant
close
Kelly.dewendt@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 91

arrow

Marjo van den Akker

Insights & Data Consultant
close
Marjo.vandenakker@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 41

arrow

Brian von Mansfeldt

Digital Connections Consultant
close
Brian.vonmansfeldt@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 951

arrow

Dymfna Bak

Connections Manager
close
Dymfna.bak@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 910


M: +31 (0)6 3808 2195

arrow

Stijnie Thuijs

Sr. SEA Specialist & Webanalist
close
Stijnie.thuijs@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 955

arrow

Luke van Veen

Jr. Digital Connections Consultant
close
Luke.vanveen@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 900

arrow

Frank Coops

Insights & Data Executive
close
Frank.coops@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 900

arrow

Anouk Schilder

Office Assistent
close
Anouk.schilder@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 900

arrow

Marissa Rauwerda

Media Vormgever Executive
close
Marissa.rauwerda
@liquidthread.com
arrow

Oliver Simpson

Global Account Manager
close
Oliver.simpson@starcom.nl
arrow

Femke Weijers

Media Executive
close
Femke.weijers@starcom.nl
arrow

Rogier Kentie

SEA Consultant
close
Rogier.kentie@starcom.nl
arrow

Anouk van Iperen

Human Experience Strategist
close
Anouk.vaniperen@starcom.nl
arrow

Annet van Belkom

Insights & Data
close
Annet.vanbelkom@starcom.nl
arrow

Jeffrey Koen

AV Consultant
close
Jeffrey.koen@starcom.nl
arrow

Kim van de Pavert

Connections Director
close
Kim.vandepavert@starcom.nl
arrow

Lisa Stricker

Jr. Connections Consultant
close
Lisa.stricker@starcom.nl
arrow

Wesley Dankmeyer

Business & Data Solutions
close
Wesley.dankmeyer@starcom.nl
arrow

Francis van der Maas

Jr. Connections Manager
close
Francis.vandermaas@starcom.nl
arrow

Siret Toppasia

Precision Marketing Consultant
close
Siret.toppasia@starcom.nl
arrow

Deli Bom

Sr. Strategy Consultant
close
Deli.bom@starcom.nl
arrow

Gerald Liu

Sr. Digital Connections Consultant
close
Gerald.liu@starcom.nl
arrow

Rowdy Fabon

Global Executive
close
Rowdy.fabon@starcom.nl
arrow

Inge Melsen

Jr. Programmatic Consultant
close
Inge.melsen@starcom.nl
arrow

Lars Knippenburg

Digital Consultant
close
Lars.knippenburg@starcom.nl