ONS TEAM

Welkom bij the Human Experience Company

Wij zijn het Starcom team

Wij hebben passie voor merken, mensen & communicatie
Wij geloven in Human Experiences
Wij werken met mooie merken en prachtige projecten
Wij zijn trots op wat we doen

Wij zijn de Stars of Starcom

arrow

Cornelie Weller

Chief Media & Integration
close
Cornelie.weller@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018915


M: +31 (0)6 51951150

arrow

Edwin Beijer

Chief Strategy Officer
close
Edwin.beijer@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018926


M: +31 (0)6 29594804

arrow

Jasper Lamers

Business Director
close
Jasper.lamers@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018912


M: +31 (0)6 27827121

arrow

Dirk Jan Theijn

Finance Director
close
DirkJan.Theijn@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 00

arrow

Wendy Ravensbergen

Business Director
close
Wendy.ravensbergen@starcom.nl

T: +31 (0)20 3018947


M: +31 (0)6 34594693

arrow

Joris Lak

Strategy Director
close
Joris.lak@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018929


M: +31 (0)6 81860120

arrow

Richard van der Wilk

Chief eXperience Officer
close
Richard.van.der.wilk@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018939


M: +31 (0)6 52664235

arrow

Michel Tiggelman

Business Director
close
michel.tiggelman@publicisone.com


T: +31 (0)20 3018 900

arrow

Birgit Vine

Insights & Partnership Director
close
birgit.vine@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018922


M: +31 (0)6 81549869

arrow

Monique Jansen

Management Assistant & HR
close
monique.jansen@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018915


M: +31 (0)6 28883875

arrow

Gordana Micic

Financial Manager
close
Gordana.micic@starcom.nl
arrow

Gina Kwakman

Receptionist
close
Gina.kwakman@saatchi.nl


T. +31 (0)20 543 15 43

arrow

Sabine Poort

Branded Content Director
close
Sabine.poort@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018911


M: +31 (0)6 4826 2475

arrow

Esther Buis

Connections Director
close
Esther.buis@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 00


M: +31 (0)6 39 88 55 38

arrow

Samantha Catsburg

Connections Director
close
Samantha.catsburg@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 38


M: +31 (0)6 8186 0142

arrow

Baukje Weda

Sr. Connections Manager
close
Baukje.weda@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018932

arrow

Lisanne Lens

Operations Manager
close
Lisanne.lens@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018934


M: +31 (0)6 38082237

arrow

Manon Bes

Operations Director
close
Manon.bes@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018916


M: +31 (0)6 38082226

arrow

Rik Mulder

Sr. Digital Connections Consultant
close
Rik.mulder@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 19


M: +31 (0)6 8133 6054

arrow

Aletta den Houting

Media Executive
close
Aletta.den.Houting@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018936


arrow

Nancy van Langelaar

Operations Director
close
nancy.vanlangelaar
@liquidthread.com


T: +31 (0)20 3018983


M: +31 (0)6 81336066

arrow

Maaike de Vries

Insights & Data Director
close
Maaike.de.vries@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018973

arrow

Wouter Martens

Business & Data Solutions Consultant
close
Wouter.martens@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 43


arrow

Kendall Hidalgo

Global Associate Director
close
Kendall.hidalgo@starcom.nl


T: +31 (020) 301 89 80
M: +31 (0628) 44 48 01

arrow

Marianne Kleine Staarman

AV Connections Director
close
Marianne.kleinestaarman@starcom.nl
arrow

Roel Tuin

Creative Developer
close
roel.tuin@liquidthread.com


T: +31 (0)20 3018940


M: +31 (0)6 38082208

arrow

Daniëlle Bosman

Financieel medewerker VX
close
Daniëlle.bosman@vivaki-exchange.nl


T: +31 (0)20-3018972


(alleen te bereiken op woensdag en donderdag)

arrow

Joost Tadema

Content & Community Manager
close
Joost.tadema@liquidthread.com


T: +31 (0)20 3018930


M: +31 (0)6 81336069

arrow

Caitlin Graham

Global Account Director
close
Caitlin.graham@starcom.nl


T: +31 020 301 89 00


M: +31 638 08 22 38

arrow

Rob de Greeuw

Sr. Digital Connections Consultant
close
Rob.de.greeuw@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018993

arrow

Sander Geerling

Sr. Insights & Data Consultant
close
Sander.geerling@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018995

arrow

Essi Koski-Lammi

Global Sr. Account Executive
close
Essi.koski-lammi@starcom.nl


T: +31 (020) 301 89 21
M: +31(0)681336094

arrow

Amy Maxwell

Global Account Manager
close
Amy.maxwell@starcom.nl
arrow

Rebecca van Zijl

AV Connections Director
close
Rebecca.vanzijl@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 8944

arrow

Saskia Koopman

Search Director
close
Saskia.koopman@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 953

arrow

James Miles

Global Business Director
close
James.miles@starcom.nl


T: +31 (020) 301 8986


M: +31(0681) 336099

arrow

Bram Molenaar

Digital Connections Consultant
close
Bram.molenaar@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 8990

arrow

Fabiana Broer

AV Connections Consultant
close
Fabiana.broer@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 978

arrow

Chantal Biesheuvel

Social Connections Consultant
close
Chantal.biesheuvel@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 8987

arrow

Amber Arends

Jr. SEO Consultant
close
Amber.arends@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 953

arrow

Wilko Koning

Digital Connections Consultant
close
Wilko.koning@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 37

arrow

Alexa Sanford

Business Integration Data Analist
close
Alexa.sanford@starcom.nl
arrow

Abderrahim Boujghagh

Financieel Medewerker
close
Abderrahim.boujghagh@starcom.nl

arrow

Florentine van der Molen

Jr. Projectmanagement & Productions Consultant
close
Florentine.vandermolen@
liquidthread.com

t: +31 (0)20 301 89 50


m: +31 (0)681 336 057

arrow

Kelly de Wendt

Jr. AV Connections Consultant
close
Kelly.dewendt@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 91

arrow

Maud Niesink

Connections Director
close
Maud.niesink@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 09


m: +31 (0)628 623 142

arrow

Marjo van den Akker

Insights & Data Consultant
close
Marjo.vandenakker@starcom.nl


T: +31 (0)20 301 89 41

arrow

Brian von Mansfeldt

Digital Connections Consultant
close
Brian.vonmansfeldt@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 951

arrow

Dymfna Bak

Connections Manager
close
Dymfna.bak@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 910


M: +31 (0)6 3808 2195

arrow

Stijnie Thuijs

Sr. SEA Specialist & Webanalist
close
Stijnie.thuijs@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 955

arrow

Vjerana Mundzer

Digital Connections Consultant
close
Vjerana.mundzer@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 963

arrow

Nadira Sultana

Global Accountmanager
close
Nadira.sultana@starcom.nl
arrow

Ton Beentjes

Sr. SEM Specialist
close
Ton.beentjes@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 956

arrow

Yentl Vermeulen

Sr. SEO consultant
close
Yentl.vermeulen@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 957

arrow

Ray Wolf

SEM Specialist
close
Ray.wolf@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 954

arrow

Lisanne Klaessen

Jr. Social Advertising & Community Consultant
close
Lisanne.klaessen@
liquidthread.com


T: +31 (0)20 3018 925

arrow

Pol Juffermans

Jr. AV Connections Consultant
close
Pol.juffermans@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 931

arrow

Jan Willem Heemskerk

Precision Experience Consultant
close
Jan.willemheemskerk@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 900

arrow

Luke van Veen

Jr. Digital Connections Consultant
close
Luke.vanveen@starcom.nl


T : +31 (0)20 3018 900

arrow

Frank Coops

Insights & Data Executive
close
Frank.coops@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 900

arrow

Anouk Schilder

Office Assistent
close
Anouk.schilder@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 900

arrow

David Gies

Business & Data Solutions
close
David.gies@starcom.nl


T: +31 (0)20 3018 977

arrow

Luke van der Wal

SEA Executive
close
Luke.vanderwal@starcom.nl
arrow

Marissa Rauwerda

Media Vormgever Executive
close
Marissa.rauwerda
@liquidthread.com
arrow

Ingeborg Hoogeveen

Social Connections
close
Ingeborg.hoogeveen
@liquidthread.com
arrow

Peter Koomen

Media
close
Peter.koomen@starcom.nl
arrow

Oliver Simpson

Global Account Manager
close
Oliver.simpson@starcom.nl
arrow

Annicke van der Burg

Digital Connections Consultant
close
Annicke.vanderburg@starcom.nl
arrow

Femke Weijers

Media Executive
close
Femke.weijers@starcom.nl
arrow

Rogier Kentie

SEA Consultant
close
Rogier.kentie@starcom.nl
arrow

Anouk van Iperen

Sr. Connections Manager
close
Anouk.vaniperen@starcom.nl
arrow

Tessa Prinz

SEA Specialist
close
Tessa.prinz@starcom.nl
arrow

Frank Gieze

Sr. Search Consultant
close
Frank.gieze@starcom.nl
arrow

Annet van Belkom

Insights & Data
close
Annet.vanbelkom@starcom.nl
arrow

Jeffrey Koen

AV Connections Buyer
close
Jeffrey.koen@starcom.nl
arrow

Wing Hong Choi

AV Connections Buyer
close
Winghong.choi@starcom.nl
arrow

Kim van de Pavert

Connections Director
close
Kim.vandepavert@starcom.nl
arrow

Kevin Arnemann

SEM Consultant
close
Kevin.arnemann@starcom.nl
arrow

Lisa Stricker

Jr. Connections Consultant
close
Lisa.stricker@starcom.nl
arrow

Wesley Dankmeyer

Business & Data Solutions
close
Wesley.dankmeyer@starcom.nl